Tagad pieejamas: jaunās Mintos investēšanas stratēģijas, kas investoriem dod plašāku izvēli

13.08.2020

mintosblog

Aptuveni pirms gada mēs ieviesām Mintos Invest & Access – jaunu investēšanas veidu, kas apvienoja pievilcīgu peļņu ar palielinātu likviditāti. Un pēdējie mēneši parādīja, ka tas var nodrošināt papildu likviditāti pat sarežģītos tirgus apstākļos: izmaksas aizdevumiem, kas ir atbilstoši grafikam, vidēji tiek pabeigtas 5 stundās un 44 minūtēs. (vairāk…)

Investīcijas aizdevumos – jauna aktīvu klases paaudze

06.08.2020

mintosblog

Mēs, Mintos, padarām aizdevumus par pieejamu aktīvu klasi ikvienam investoram patiesi globālā mērogā. Šajā rakstā mēs apskatīsim, kā aizdevumi var papildināt “tradicionālās” investīciju aktīvu klases, piemēram, akcijas un obligācijas jebkura investora portfelī. (vairāk…)

Jauna lapa informācijai par līdzekļu atgūšanu

03.08.2020

mintosblog

Lai ērti sniegtu informāciju par apturēto un saistības nepildošo aizdevēju statusiem, mēs esam izveidojuši atsevišķu lapu, kurā vienuviet tiks publicēti visi atjauninājumi. (vairāk…)

Ir noslēgusies Lendo likvidācija

31.07.2020

mintosblog

  • Lendo – Finko grupā esošais aizdevējs, uzsāka likvidāciju likumdošanas izmaiņu dēļ Gruzijā.
  • gada 23. jūlijā Lendo ir iekasējis visus maksājumus par neatmaksātajiem aizdevumiem un veicis to pārskaitīšanu Mintos investoriem. Uzņēmums ir izpildījis arī aizdevumu atpirkšanu, kur tas bija nepieciešams, un investori ir saņēmuši visu savu kapitālu un procentus.

(vairāk…)

IuteCredit publicē 2020. gada 1. pusgada neauditētos rezultātus

31.07.2020

mintosblog

IuteCredit publicē 2020. gada 1. pusgada neauditētos rezultātus un atgādina par uzņēmuma atskaites zvanu, kas notiks rīt, 2020. gada 31. jūlijā, plkst. 10:00 CEST. Lūdzu, ņem vērā, ka Mintos šo sarunu nekādā veidā neorganizē un neuzrauga.

Zemāk Tu vari iepazīties ar uzņēmuma ziņojuma svarīgākajiem darbības un finanšu rezultātiem, kā arī lasīt IuteCredit vadītāja komentāru.  (vairāk…)

DelfinGroup palielina savu pamatkapitālu līdz 4 miljoniem eiro

31.07.2020

mintosblog

DelfinGroup, uzņēmums, kas darbojas Latvijā ar zīmoliem Banknote, VIZIA un Riga City Pawnshop, ir nolēmis palielināt pamatkapitālu līdz 4 miljoniem eiro.  (vairāk…)

Dalies ar savu Mintos uzaicinājuma saiti tieši no Mintos mobilās lietotnes

27.07.2020

mintosblog

Mintos mobilās lietotnes versija V1.2.0. iOS ierīcēm un V1.2.0. Android ierīcēm tagad ir pieejama App Store un Play Store. Svarīgākais jaunāko versiju papildinājumus ir iespēja uzaicināt draugu pievienoties Mintos tieši no lietotnes sadaļas “Pārskats”. (vairāk…)

Drīzumā: Jaunās Mintos stratēģijas investoriem piedāvā plašāku izvēli

22.07.2020

mintosblog

Aptuveni pirms gada mēs ieviesām Mintos Invest & Access – jaunu investēšanas veidu, kas apvienoja pievilcīgu peļņu ar palielinātu likviditāti. Un pēdējie mēneši parādīja, ka tas var nodrošināt papildu likviditāti pat sarežģītos tirgus apstākļos: izmaksas vidēji tiek pabeigtas 5 stundās un 44 minūtēs. (vairāk…)

ID Finance Spain paziņo 2020. gada pirmās puses rezultātus un aicina uz vebināru

21.07.2020

mintosblog

ID Finance Spain nesen paziņoja savus finanšu rezultātus par 6 mēnešu periodu līdz 2020. gada 30. jūnijam (1H2020): (vairāk…)

Mintos konsolidētais 2019. gada pārskats

17.07.2020

mintosblog

Mēs publicējam Mintos Holdings konsolidēto gada pārskatu, lai informētu mūsu investorus un citas ieinteresētās personas par Mintos biznesa rezultātiem 2019. gadā. (vairāk…)

Meklēt

Important

Seko mums