Atskats uz Mintos 2020. gadā

15.01.2021

mintosblog

Saskaņā ar vairumu ekspertu teikto 2020. pandēmija izraisīja dziļāko globālo recesiju kopš Otrā pasaules kara. Ņemot vērā, ka cilvēki masveidā zaudēja darbu un bija atkarīgi no valstu piešķirtajiem bezdarbnieku pabalstiem, kā arī valdības īstenoja aizdevumu atmaksas atlikšanas programmas, alternatīvā kreditēšanas nozare saskārās ar nopietnu pārbaudījumu. (vairāk…)

Mintos lietotnes jaunākajā versijā pieejamas arī personalizētās stratēģijas

14.01.2021

mintosblog

Mintos mobilās lietotnes jaunākajā versijā ir virkne papildinājumu, un tā jau ir pieejama GooglePlay un App Store. (vairāk…)

Pievienojies AMA (Ask Mintos Anything) sesijai par līdzekļu atgūšanu

13.01.2021

mintosblog

Uzsākot jaunu gadu, mēs organizējam otro AMA (Ask Mintos Anything) sesiju saitībā ar līdzekļiem, kas Mintos platformā ir atgūšanas procesā. Šo sesiju vadīs Mintos parādu piedziņas vadītājs Dmitrijs Ameļins un Mintos aizdevumu izsniedzēju partnerības vadītājs Jānis Praņēvičs. (vairāk…)

Moneda pamet Mintos tirgu

08.01.2021

mintosblog

Moneda, kreditēšanas uzņēmums no Bosnijas un Hercegovinas Republikas, ir nolēmis pamest Mintos tirgu.

Sakarā ar nesen samazinātajiem jaunu aizdevumu izsniegšanas apjomiem Moneda darbības tirgū uzņēmums ir pieņēmis lēmumu, ka tam vairs nebūs nepieciešams papildu finansējums. (vairāk…)

Noskaties Mintos vadītāja prezentācijas ierakstu no Finfellas P2P konferences

08.01.2021

mintosblog

Mintos vadītājs Mārtiņš Šulte 2020. gada 18. decembrī piedalījās P2P konferencē un runāja par COVID-19 pandēmijas ietekmi un kolektīvo aizdevumu nozares nākotni. Viņš runāja par 2020. gadā iegūtajām atziņām un kā tās ietekmēs 2021. gada trendus investēšanā aizdevumos. (vairāk…)

Brīvdienas 2020/2021: investoru atbalsta komanda būs gatava Tev palīdzēt!

18.12.2020

mintosblog

Ziemassvētkos un Jaunajā gadā Mintos investoru atbalsta komanda būs gatava Tev palīdzēt ierastajā darba laikā. Svētku dienās Latvijā (24.-26. decembris, 31. decembris un 1. janvāris) mēs Tavus pieprasījumus un jautājumus pieņemsim tikai uz mūsu [email protected] e-pasta adresi.

Lūdzu, ņem vērā, ka valsts svētku dēļ daudzviet pasaulē bankas un finanšu pakalpojumi būs slēgti, tāpēc maksājumu apstrāde var aizņemt vairāk laika nekā parasti.

Svētku laikā Mintos aizdevumu tirgus būs pilnībā pieejams.

Novēlam Tev drošus, priecīgus Ziemassvētkus un bagātīgu, laimīgu Jauno gadu!

Jau piekto reizi: Mintos iegūst AltFi “People Choice Award” balvu

17.12.2020

mintosblog

Cienījamie Mintos investori un draugi, mēs ar lepnumu ziņojam, ka mūsu aizdevumu tirgus ir AltFi “People’s Choice Award” balvas ieguvējs arī 2020. gadā! Šis ir piektais gads pēc kārtas, kad mēs iegūstam šo atzinību, un tas viss notiek ar Mintos investoru kopienas palīdzību. Tādā gadā kā 2020., šī balva mums nozīmē vairāk nekā jebkad agrāk. (vairāk…)

Ieviešam piemērotības un atbilstības novērtējumu

16.12.2020

mintosblog

Mēs turpinām darbu, lai kļūtu par regulētu aizdevumu tirgu, un šī procesa ietvaros mēs ieviešam novērtējumu, lai pārbaudītu, vai mūsu piedāvātie investēšanas veidi ir piemēroti un atbilstoši investoriem, kuri izvēlas tos izmantot. (vairāk…)

DoZarplati maina juridisko personu

15.12.2020

mintosblog

DoZarplati, kreditēšanas uzņēmums no Krievijas, kas darbojas Mintos platformā kopš 2018. gada – ir mūs informējis par tā juridiskās personas maiņu. Lai gan šīs izmaiņas neietekmēs investoru stratēģiju preferences un atdeves rādītājus Mintos platformā, mēs uzņēmumam uzdevām vairākus jautājumus, lai iegūtu plašāku informāciju par esošo situāciju. (vairāk…)

Everest Finanse publicē 2020. gada pirmo 3 ceturkšņu rezultātus, pašu kapitāla proporcija pārsniedz 49%

15.12.2020

mintosblog

Neskatoties uz izaicinošo gadu un aizdevumu izsniegšanas palēnināšanos pandēmijas sākumā, Everest Finanse ir atradis veidu, kā saglabāt rentabilitāti, palielinot ieņēmumu dažādošanu no jauniem kreditēšanas un nekreditēšanas produktiem. Tas uzņēmumam ļāva palielināt pašu kapitāla īpatsvaru virs 49%, EBITDA pirmajos 3 ceturkšņos ir 12,3%. (vairāk…)

Meklēt

Important

Seko mums