Mintos platformā ir pieejamas jaunas ID Finance Fractional Bonds

Ar prieku informējam, ka Mintos platformā tagad ir pieejamas jaunas Fractional Bonds! Šis ir pirmais Fractional Bonds piedāvājums no ID Finance Spānija, un to apjoms ir ierobežots. Pierakstīšanās Mintos izvietotajām Fractional Bonds beigsies 2024. gada 31. maijā.

ID Finance Spānija piedāvās obligācijas līdz septiņu miljonu eiro apmērā. Ienākumi no obligācijām tiks izmantoti uzņēmuma izaugsmes veicināšanai un vispārējiem uzņēmējdarbības mērķiem.

Fractional Bonds galvenās iezīmes:

  • Ienesīgums līdz termiņa beigām (YTM) sākotnējam piedāvājumam: 11,476%1 
  • Kupona likme: 9,5%2 
  • Procentu maksājumi: reizi ceturksnī
  • Dzēšanas termiņš: 2025. gada 25. septembris

Fractional Bonds Mintos platformā

Mūsu sākotnējais piedāvājums ievērojami samazina uzsākšanas barjeru, dodot iespēju investēt, sākot ar tikai 50 eiro. Turklāt investori, kuri vēlas saņemt naudu pirms termiņa, var to izdarīt Mintos otrreizējā tirgū.

Gribi uzzināt vairāk? Ja esi jaunpienācējs obligāciju pasaulē un gribi uzzināt vairāk par to, kā tās darbojas, esam apkopojuši resursus, kas tev palīdzēs sākt un pieņemt pārdomātus investīciju lēmumus.

Vai tev ir jautājumi par Mintos platformā pieejamajām Fractional Bonds? Uzdod tos Mintos kopienas sadaļā “Fractional Bonds”.

Par ID Finance

ID Finance ir datu zinātnes, kredītspējas vērtēšanas un digitālo finanšu uzņēmums, kas ievieš finanšu tehnoloģiju inovācijas jaunietekmes tirgos un piedāvā virkni ērtu, konkurētspējīgu un pārredzamu aizdevumu produktu internetā. Uzņēmums izmanto mašīnmācības un augsta līmeņa datu zinātnes metodes, lai uzlabotu piekļuvi konkurētspējīgiem finanšu pakalpojumiem. ID Finance galvenais birojs atrodas Barselonā, un tas ar zīmoliem MoneyMan un Plazo darbojas Spānijā, Brazīlijā un Meksikā, savukārt uzņēmuma pētniecības un attīstības centrs ir izvietots Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Uzņēmuma dibinātāji iepriekš strādāja banku sektorā, tostarp Deutsche Bank un Royal Bank of Scotland. ID Finance uzticas gan privāti, gan institucionāli investori no visas pasaules. FT 1000 sarakstā ID Finance jau sesto gadu pēc kārtas ir ierindots kā viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem Eiropā. Wired žurnāls to ir atzinis arī par vienu no karstākajiem jaunuzņēmumiem Barselonā.

1 Turpmāk, izvietojot šīs Fractional Bonds, var tikt piedāvāts cits YTM.
2 Fractional Bonds tiek piedāvātas ar atlaidi, tāpēc paredzamā atdeve investoriem, kuri investīciju tur līdz tās dzēšanas termiņam (YTM), ir augstāka nekā pamatā esošās obligācijas kupona likme.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner