Mintos laidīs klajā jaunu kavēto maksājumu lapu

2023. gada 6. martā mēs laidīsim klajā jaunu kavēto maksājumu lapu, lai uzlabotu pārredzamību attiecībā uz kavētajiem maksājumiem. Šajā lapā būs redzams Tavu atgūšanas procesā esošo maksājumu sadalījums, kā arī atgūtās summas. Tā aizstās pašreizējo “Atgūšanas procesā” lapu Tavā Mintos kontā, un tai varēs piekļūt tādā pašā veidā.

Tuvākajās nedēļās uz jauno lapu pārvietosim arī kreditēšanas uzņēmumus, kuriem ir restrukturizēti procesā esošie maksājumi – pašlaik tie ir Creditstar, ID Finance un IDF Eurasia. Sākot ar šo datumu, procesā esošie maksājumi ietvers tikai tos maksājumus, kas ir parastajā norēķinu procesā, un maksājumus, kuru termiņš ir kavēts līdz septiņām dienām. Šādu īsu kavējumu biežākie iemesli var būt aizturēts bankas pārskaitījums vai maksājumu pārskatīšana komercbankā.

No kavēto maksājumu lapas Tu varēsi piekļūt pamatinformācijai, skaidrojumiem par jaunajiem, detalizētākajiem lietu statusiem, kā arī jau ierastajiem pārskatiem.

Nākamā atjauninātā informācija par summām, kas atgūtas no kreditēšanas uzņēmumiem, kuru darbība ir apturēta un kuri nepilda saistības, tiks publicēta vienlaicīgi ar jauno lapu.

Ja vēlies uzdot jautājumus vai dalīties ar viedokli, pievienojies sarunai mūsu kopienā.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner