Mintos uruchomi nową stronę Zaległe płatności

W dniu 6 marca 2023 r. uruchamiamy nową stronę Zaległe płatności, aby poprawić przejrzystość dotyczącą zaległych płatności. Na tej stronie znajdziesz zestawienie Twoich płatności, które są w trakcie odzyskiwania i odzyskane kwoty. Zastąpi ona obecną stronę „W trakcie odzyskiwania” na Twoim koncie Mintos i będzie dostępna w ten sam sposób.

W nadchodzących tygodniach na nową stronę przenosimy również firmy pożyczkowe, które dokonały restrukturyzacji oczekujących płatności – obecnie są to Creditstar, ID Finance i IDF Eurasia. Przypadki tymczasowe obejmują płatności, które są opóźnione o więcej niż 7 dni w ramach zwykłego procesu rozliczeniowego, ale nie są uważane za sprawy w toku. Częstym powodem takich krótkich opóźnień może być wstrzymany przelew bankowy lub kontrola płatności przez bank komercyjny.

Ze strony Zaległe płatności będziesz miał dostęp do podstawowych informacji, wyjaśnień odnośnie do nowych, bardziej szczegółowych statusów spraw, a także raportów, z których już korzystasz.

Wraz z nową stroną zostanie opublikowana kolejna aktualizacja dotycząca kwot odzyskanych od zawieszonych i niewywiązujących się ze zobowiązań firm pożyczkowych.

Jeśli masz jakieś pytania lub opinie, dołącz do rozmowy w naszej Społeczności.

Table of Contents