Wprowadzenie wysokodochodowych Fractional Bonds na Mintos

Z radością ogłaszamy wprowadzenie wysokodochodowych Fractional Bonds na Mintos! Oferta ta otwiera świat obligacji korporacyjnych dla naszych inwestorów, czyniąc go dostępnym i łatwym dla każdego, kto chce zdywersyfikować swój portfel za pomocą obligacji.

Historycznie rzecz biorąc, obligacje, zwłaszcza obligacje wysokodochodowe, były poza zasięgiem inwestorów detalicznych nieposiadających znacznego kapitału. Na Mintos inwestorzy mogą inwestować w obligacje o wysokiej stopie zwrotu już od 50 EUR, bez opłat za inwestowanie, co zmienia sposób, w jaki ludzie podchodzą do inwestowania w papiery wartościowe o stałym dochodzie.

Początkowo będziemy oferować inwestycje w wysokodochodowe obligacje korporacyjne emitowane przez firmy pożyczkowe już działające na Mintos – zaczynając od Eleving, a później witając inne, takie jak Sun Finance, Esto i DelfinGroup. Obecnie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty o różne rodzaje obligacji i branże, w tym rolnictwo, branżę produkcją i inne.

"Mintos dąży do umożliwienia osobom fizycznym przejęcia kontroli nad swoją finansową przyszłością poprzez zapewnienie dostępu do różnorodnych możliwości inwestycyjnych. Uruchomienie wysokodochodowych Fractional Bonds jest znaczącym krokiem w kierunku osiągnięcia tego celu, poprzez zapewnienie wszystkim inwestorom, niezależnie od ich środków finansowych, możliwości korzystania z niższej zmienności i stabilnych stóp zwrotu, jakie oferują obligacje.”

Podziel się swoimi pytaniami lub komentarzami w wątku Fractional Bonds na forum Mintos Community.

Table of Contents